Rejestracja dla Gości branżowych

Witamy w rejestracji Gości branżowych na 27. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 24-27.10.2024r. w Krakowie [EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9].

Goście branżowi – bezpłatne wejście w dniach 24-25.10.2024 r.
Bibliotekarze – bezpłatne wejście w dniach 24-27.10.2024 r.

Poprawne wypełnienie formularza premiowane jest otrzymaniem identyfikatora umożliwiającego wstęp na Targi.

Uwaga: Na podany adres e-mail zostanie wysłana informacja o poprawnym ukończeniu rejestracji i dalsze instrukcje. Niektóre serwery mogą traktować automatycznie wysyłane wiadomości jako SPAM i umieszczać je w wydzielonym folderze programu pocztowego. Jeśli nie otrzymacie Państwo od nas wiadomości e-mail po zakończeniu rejestracji, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM oraz skasowanie oznaczenia spam z tej wiadomości.

Uwaga! Vouchery uprawniające do bezpłatnego wejścia są jednodniowe i obowiązują w wybranym podczas rejestracji dniu.

Dane Uczestnika:

Dzień przybycia *
select
Branża *
  • bibliotekarze
  • graficy/korektorzy/redaktorzy
  • księgarnie/hurtownie
  • tłumacze
  • drukarnie
  • fundacje
  • inne
select
* wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu rejestracji na Targi oraz kontakt telefoniczny i mailowy w sprawach organizacyjnych z nimi związanych. Oświadczam również, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu moich danych osobowych dostępną tutaj.
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych (informowanie o wydarzeniach organizowanych przez Targi w Krakowie, szkoleń i konferencji, usłudze newsletter) za pomocą zarówno telefonu jak i maila. Zgodę mogę wycofać w każdym momencie.
* oświadczam, że zapoznałam/łem się z zasadami obowiązującymi w obiekcie EXPO Kraków dostępnymi tutaj, akceptuję je w całości i zobowiązuję się do ich przestrzegania.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych są Targi w Krakowie Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Galicyjska 9; kontakt do inspektora ochrony danych: iod@targi.krakow.pl; Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna na: http://targi.krakow.pl/pl/aktualnosci/klauzula-informacyjna-o-przetwarzaniu-danych-osobowych.html


 

Organizator zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia rejestracji bez podania przyczyny

FAQ

Otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
Komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowaliście się już Państwo w naszym systemie rezerwacji i posiadacie w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie.

Czy nazwa użytkownika [Login] może być adresem e-mail?
Tak, to częsta praktyka, minimalizuje ilość zapamiętywanych informacji.

Co oznacza * przy opisie pola (np. E-mail *)?
Znak ten oznacza, że bez wypełnienia tego pola nie można kontynuować zamówienia.

Inny problem z rejestracją
Skontaktuj się proszę z nami na pomoc@exposupport.pl